Co je to Thermage Ultra?

Chcete vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga, bolestivých zákroků a rekonvalescence? Řešením je světová novinka metodách omlazování – procedura zvaná termáž. Tato nová metoda pochází ze Spojených států a nyní získává velkou popularitu i v Evropě. Termáž zásadně mění naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby pro udržení mladistvého vzhledu.

Výsledkem tohoto neinvazivního liftingu je vypnutí pokožky a zlepšení její kvality díky tvorbě výrazného množství nového kolagenu. Zjemnění vrásek a mladistvý vzhled přetrvává i několik let. Tato procedura dosahuje během jediného zákroku takových výsledků, jako několikahodinová náročná plastická operace s dlouhými měsíci pro rekonvalescenci.
 

Ošetření se používá jako neinvazivní zákrok na obličeji, krku, dekoltu a problematických partií těla.

- vypíná a konturuje kůži během jediné aplikace

- významně snižuje výskyt vrásek a výrazně zlepšuje pružnost pokožky

- redukují se jamky a povadlá kůže a projevy ztenčené stárnoucí pokožky

- oddaluje případnou potřebu plastiky

- nevyžaduje rekonvalescenci

- zákrok není bolestivý, nevznikají jizvičky
 

Oči - zpevňuje a vyhlazuje pokožku dolních a horních víček. Odstraňuje povadlá víčka. Zjemňuje mimické vrásky a vyhlazuje pokožku v okolí očí. Redukuje váčky pod očima.

Obličej – zlepšuje stav pleti, zpevňuje kontury, redukuje vrásky apovadlou pokožku, zmenšuje podbradek.

Ruce – zpevňuje vnitřní strany paží a předloktí, redukuje tuk a zlepšuje vzhled pomerančové kůže, zlepšuje celkový vzhled kůže u hřbetů rukou.

Jak ošetření Thermage Ultra probíhá?

Doba potřebná pro jedno ošetření závisí na ošetřované oblasti těla, zpravidla však zabere 30 – 60 minut. Jedná se o bezbolestnou proceduru, pouze velmi citliví jedinci mohou místy pociťovat lehké štípnutí. Klient vnímá krátké chladivé doteky prokládané krátkým pocitem tepla, které indikuje stimulaci tvorby kolagenu. Zákrok nevyžaduje žádnou další rekonvalescenci. Termáž lze použít i ke zpevnění kůže na těle, či dokonce k dočasnému zmírnění celulitidy.

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Již jedno ošetření nastartuje proces celkové regenerace. V následujících dvou až tří měsících se ochablá pokožka dále zpevňuje. Klienti uvádějí, že jejich pokožka na tváři a krku je již bezprostředně po ošetření pevnější a vypnutá. Termáž vyšší teplotou stimuluje buňky k produkci kolagenu. Nová vlákna se tvoří po dobu 1 – 12 měsíců po ošetření. Pokožka je jemnější, pevnější a viditelně omlazená, zredukují se jamky a povadlá kůže. Efekt zákroku vydrží až po dobu několika let, v závislosti na stavu pleti a procesu stárnutí kůže daného pacienta.

CENÍK

Ošetření „eyes“ očního okolí

Cena: 3 899,- Kč

Ošetření „face“ obličej

Cena: 4 990,- Kč

Ošetření „skin complete“ obličej, oční okolí, podbradek, krk a dekolt

Cena:  4 999,-Kč                 9 998,- Sleva 50%