Co je to Thermage Ultra?

Chcete vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga, bolestivých zákroků a rekonvalescence? Řešením je světová novinka metodách omlazování – procedura zvaná termáž. Tato nová metoda pochází ze Spojených států a nyní získává velkou popularitu i v Evropě. Termáž zásadně mění naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby pro udržení mladistvého vzhledu.

Výsledkem tohoto neinvazivního liftingu je vypnutí pokožky a zlepšení její kvality díky tvorbě výrazného množství nového kolagenu. Zjemnění vrásek a mladistvý vzhled přetrvává i několik let. Tato procedura dosahuje během jediného zákroku takových výsledků, jako několikahodinová náročná plastická operace s dlouhými měsíci pro rekonvalescenci.
 

Ošetření se používá jako neinvazivní zákrok na obličeji, krku, dekoltu a problematických partií těla.

- vypíná a konturuje kůži během jediné aplikace

- významně snižuje výskyt vrásek a výrazně zlepšuje pružnost pokožky

- redukují se jamky a povadlá kůže a projevy ztenčené stárnoucí pokožky

- oddaluje případnou potřebu plastiky

- nevyžaduje rekonvalescenci

- zákrok není bolestivý, nevznikají jizvičky
 

Oči - zpevňuje a vyhlazuje pokožku dolních a horních víček. Odstraňuje povadlá víčka. Zjemňuje mimické vrásky a vyhlazuje pokožku v okolí očí. Redukuje váčky pod očima.

Obličej – zlepšuje stav pleti, zpevňuje kontury, redukuje vrásky apovadlou pokožku, zmenšuje podbradek.

Ruce – zpevňuje vnitřní strany paží a předloktí, redukuje tuk a zlepšuje vzhled pomerančové kůže, zlepšuje celkový vzhled kůže u hřbetů rukou.

Jak ošetření Thermage Ultra probíhá?

Doba potřebná pro jedno ošetření závisí na ošetřované oblasti těla, zpravidla však zabere 30 – 60 minut. Jedná se o bezbolestnou proceduru, pouze velmi citliví jedinci mohou místy pociťovat lehké štípnutí. Klient vnímá krátké chladivé doteky prokládané krátkým pocitem tepla, které indikuje stimulaci tvorby kolagenu. Zákrok nevyžaduje žádnou další rekonvalescenci. Termáž lze použít i ke zpevnění kůže na těle, či dokonce k dočasnému zmírnění celulitidy.

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Již jedno ošetření nastartuje proces celkové regenerace. V následujících dvou až tří měsících se ochablá pokožka dále zpevňuje. Klienti uvádějí, že jejich pokožka na tváři a krku je již bezprostředně po ošetření pevnější a vypnutá. Termáž vyšší teplotou stimuluje buňky k produkci kolagenu. Nová vlákna se tvoří po dobu 1 – 12 měsíců po ošetření. Pokožka je jemnější, pevnější a viditelně omlazená, zredukují se jamky a povadlá kůže. Efekt zákroku vydrží až po dobu několika let, v závislosti na stavu pleti a procesu stárnutí kůže daného pacienta.

CENÍK

Ošetření „eyes“ očního okolí

Cena: 3 899,- Kč

Ošetření „face“ obličej

Cena: 4 990,- Kč

Ošetření „skin complete“ obličej, oční okolí, podbradek, krk a dekolt

Cena:  4 999,-Kč                 9 998,- Sleva 50%

HIFU fokusovaný ultrazvuk – NOVINKA !!!

Vypne kontury pleti, odstraní ochablost pleti a zredukuje vrásky.

Neinvazivní ulterapie SMAS

NEINVAZIVNÍ LIFTING OBLIČEJE, KRKU A DEKOLTU

Jak vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga a bez jizev? Zvolte facelift holywoodských hvězd…

Silným fokusovaným ultrazvukem HIFU(zasahuje až 4,5 mm pod pokožku do vrstvy SMAS) změníme strukturu tkáně a zajistíme efekt omlazení. Získáme výrazný liftingový efekt a kůže je zpevněna zevnitř. Ošetření je vhodné i pro klientky s rozšířenými žilkami. HIFU efektivně bojuje se známkami stárnutí a projevy zemské gravitace na naší pokožce. Pokožka po ošetření reaguje tvorbou nového kolagenu, díky které se postupně zpevní a vypne. Svrchní část pokožky přitom zůstává neporušená.

Ošetření trvá 30-90 minut. Finální výsledek se vyvíjí po dobu následujících 2-3 měsíců. Výsledek přetrvává až několik let.

 

Průběh zákroku

Hlavice sondy se přiloží na požadovanou partii a následně začne vysílat intenzivní cílené ultrazvukové vlny do efektivní hloubky 4,5 mm podpůrné tkáně, kde se dosahují nejlepší liftingové výsledky. Působením fokusovaného ultrazvuku vzniká hustá 3D matrice koagulačních bodů, které vyvolají postupné zpevňování podpůrné tkáně. Při ošetření může klientka pociťovat nepříjemné pocity, které jsou způsobeny správným zacílením Ulthery. V tomto případě se může klientka domluvit s ošetřujícím na snížení intenzity fokusovaného ultrazvuku. Ultherapie je časově nenáročné ošetření, které provádí vyškolený a certifikovaný personál.

 

Kdy a kdo může ošetření podstoupit?

Ultherapy je možné provádět během celého roku. Ošetření může podstoupit každý, kdo na sobě pozoruje povolenou a ochablou pleť, s výjimkou kontraindikací.

 

Kontraindikace:

 • Aktivní implantáty (např. srdeční kardiostimulátor nebo trvalý implantát v oblasti lékařské péče)
 • Diabetes
 • Onemocnění srdce
 • Epilepsie a další neurologické poruchy
 • Aktivní infekce a imunosupresivní onemocnění, včetně AIDS a infekce HIV
 • Použití imunosupresivních léků
 • Těhotenství a kojící klientky
 • Tetování v oblasti ošetření


Výsledky ošetření

 • · Po jediném ošetření nastartuje regenerativní proces v pokožce
 • · Zpevnění a vypnutí ochablé pokožky se vyvíjí 2-3 měsíce
 • · Aktivuje se tvorba nového kolagenu
 • · Odstraňuje vrásky na čele, kolem očí, úst atd.
 • · Nadzvedne kontury obou tváří
 • · Zlepší pružnost a tvarování kontur
 • · Odstraňuje vrásky na krku a dekoltu

Je vhodná pro ženy a muže do 75 let, ale také jako prevence stárnutí pro klientelu od 30 let. )

 

Hlavice HIFU je přikládána na přesně vymezená místa a naruší buněčnou membránu tukové buňky, tuk se dostává do mezibuněčného prostoru. Klient působení vnímá jako velmi lehké chvění. Dochází k výraznému vyhlazení celulitidy a redukci tukových buněk těžce ovlivnitelných cvičením.

Pocity při ošetření

Klientka může vnímat lehké štípání nebo pnutí. Tento vjem je dočasný a signaluzuje, že došlo k zasažení správných vstev pokožky. Po zákroku nejsou žádná speciální opatření a můžete pokračovat ve svých běžných činnostech.

HIFU lifting čelo, oči a oční okolí, glabela

Cena: 3 900,- Kč

HIFU lifting tváře, horní ret, spodní kontury

Cena: 3 900,- Kč

HIFU lifting obličeje a krku

13 800,- Kč 6 900,- Kč Sleva 50 %

HIFU + Thermage obličeje, krku a dekoltu

21 800,- Kč 10 900,- Kč Sleva 50 %

HIFU individuální ošetření (kontaktujte Vašeho ošetřujícího)

Cena: dle dohody